Betrokken bij mens, milieu en toekomst

Al sinds de jaren tachtig is Balink sterk betrokken bij het recyclen van glas.

Daarnaast betekent ‘duurzaam’ voor ons ook om iedereen bij de samenleving te betrekken. Zo kunnen onze medewerkers zich bijvoorbeeld verstaanbaar maken in gebarentaal en hebben wij een speciale jobcoach voor jongeren met gehoorproblemen.

Meer weten

Bekijk

Onze kernwaarden

Pictogram

Kwaliteit

Is er een andere mogelijkheid?

Pictogram

Technisch vakmanschap

De grenzen van uw voorstellingsvermogen is onze uitdaging.

Pictogram

725 manjaar kennis

Sinds 1925 bedenken wij voor onze klanten duurzame oplossingen.

Pictogram

Eigen monteurs

Ervaar de positiviteit van vindingrijk vakmanschap en meesterschap.

Pictogram

Eigen transport

U monteert binnenstedelijk op zaterdag om 09.00? Wij staan er met uw werk.

Pictogram

Eigen engineering

Glas & aluminium engineering is een uniek vak. Wij spelen ermee.

Balink: compleet aanbod

Ons assortiment aan glasproducten is zeer divers en geschikt voor zowel woningen als werkomgevingen. Als een van de laatste onafhankelijke bedrijven in de glasbranche, geven wij u de garantie van de beste producten met de meest hoogwaardige toepassingen tegen een scherpe prijs.

Kwaliteit gegarandeerd

Balink Glas & Aluminium onderscheidt zich door specialisatie, korte levertijden, zeer hoge kwaliteit en een innovatieve en flexibele mind-set. Wij willen u zo goed mogelijk helpen en adviseren. Daarom denken onze glas-specialisten mee en kijken ze verder dan de standaardoplossingen.

Zo bieden wij gegarandeerd de hoogste service en de beste kwaliteit die u als klant van ons mag verwachten.
Lees meer

Eigen productiehallen

Balink is gevestigd in Heerenveen. Daar werken wij in eigen productiehallen waar wij gebruik maken van de nieuwste productietechnieken en de vakkennis van onze 70 specialistische medewerkers.
Glasbewerkingen zoals slijpen, boren, zagen, zandstralen, aanbrengen van coatings

en glasprinten, doen wij dus zelf. Hierdoor zijn wij zeer flexibel en bieden kwalitatief maatwerk, zodat u het product krijgt dat helemaal past bij uw wensen.
Lees meer

Wat kunnen wij voor u doen

Onze specialisten

Bertus Balink

Algemeen Directeur

balink@balink.nl

Klaas Ruiter

Technische Verkoop Binnendienst

ruiter@balink.nl

Jitske Kramer

Technische Verkoop Binnendienst

kramer@balink.nl

Ingrid Stoker

Technische Verkoop Binnendienst

stoker@balink.nl

Victor Alkema

Technische Verkoop Binnendienst

alkema@balink.nl

Liliana Araiza

Grafisch Specialist

araiza@balink.nl

Piet Hoekstra

Glas Projecten

hoekstra@balink.nl

Richard Toering

Glas Projecten

toering@balink.nl

Sjuk Veenstra

Calculatie Aluminium

calculatie-aluminium@balink.nl

Margriet Jorna

Isolatieglas Specialist

isobestelling@balink.nl

Joel Machin

Accountmanager

machin@balink.nl

Tine Goedhart

HR Manager

goedhart@balink.nl
Balink timeline Balink timeline

Menu